Odpovídáte na názor ke článku Jedol som MANA a prežil som, aby som o tom napísal blog.
Namíchal jsem si vlastní soylent. Od října na něj najíždím. Celková cena surovin mi vychází 39Kč na jeden den. Ano, na jeden den strava 9400kJ za 39Kč. Pokud bych odečetl poštovné za zaslání surovin dostal bych se na 35Kč.